ONLINE 17. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

ONLINE 17. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Rejestracja

Udział w konferencji online
Rejestracja zakończona: 28.03.2023 16:00
499,00 PLN + VAT
613,77 PLN brutto
zakończona

Opis wydarzenia

17. Konferencji Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jest najważniejszą branżową konferencją, która kompleksowo obejmuje tematykę związaną z recyklingiem i utylizacją odpadów elektrycznych i elektronicznych . Stanowi płaszczyznę do spotkania i wymiany doświadczeń przez przedsiębiorców, samorządowców, polityków, dostawców technologii oraz ekspertów i naukowców. Od lat stanowi ona istotny element w kalendarzach  specjalistów ze względu na możliwość podjęcia dyskusji na istotne branżowo tematy.

Konferencja jest wyśmienitą okazją do nawiązania wartościowych kontaktów i zaczerpnięcia dużej dawki wiedzy.
 
Więcej informacji na: https://zsee.abrys.pl/

17. Konferencji Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 29–30.03.2023 r. w ApartHotel Termy Uniejów**** oraz online.

Udział online obejmuje:
  • dostęp do platformy konferencyjnej z transmisją konferencji na żywo
  • możliwość odtworzenia nagrania obrad na platformie po zakończeniu konferencji
  • dostęp do prezentacji prelegentów

Do zobaczenia już niedługo!

Termin i miejsce

Rozpoczęcie:
29.03.2023 10:00
Zakończenie:
29.03.2023 17:00

online

Strona wydarzenia:
https://zsee.abrys.pl/

Organizator

Abrys Sp. z o.o.

Daleka 33

[email protected]

784036989
pl